Exchange rates: 1 USD = 3.8 PLN; 1 EUR = 4.26 PLN [more...]
Language: polski english

* Standard profile

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now


*This company has only Standard profile.
Learn more about Trusted Partner and Eurocompany

AQUA PROJECT POLSKA Sp. z o.o.

Business type: Trading Company
Business type: Importer,
Number of employees: 5 - 10
Annual sales value: Euro 1.000.000 – 5.000.000
Established year: 2003
Categories:

Construction

Home & Garden

Contact:
Inquire now
Firm Rank: 0

Firma Aqua Project Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od kwietnia 2003 roku.
Została ona założona przez p. Emanuelę Roberti, właścicielkę firmy włoskiej Aqua Project by Rubigestor Emanuela Roberti jest współwłaścicielem włoskiej firmy produkującej armaturę sanitarną – baterie, natryski, części.

Firma Aqua Project by Rubigestor specjalizuje się w projektowaniu i produkcji bateri a także wykonywniem odlewów oraz elementów z mosiądzu.
Celem Spółki polskiej jest wprowadzenie marki Aqua Project na rynek polski i sprzedaż baterii łącznie z całym wyposażeniem. Baterie jako produkt włoski są ustawione w średniej i wyższej półce cenowej. Mają bardzo ciekawy design i kształt, są połączeniem nowoczesnego trendu z klasyczną linią. Oferowane są serie baterii jedno dwu uchwytowych.

W pierwszej połowie 2005r. rozszerzono asortyment produktów o wanny z hydromasażem , wanny akrylowe, kabiny parowe, kabiny klasyczne i panele.
W marcu 2006r. firma zaprezentowała się na targach Aqua-San w Poznaniu, pokazała swoją linię produktową. Oferta firmy cieszyła się dużym zainteresowaniem, a za wizualizację stoiska zdobyła nagrodę.

Obecnie Spółka Aqua Project Polska uzupełnia swoją ofertę o nowe części i natryski, w dalszy ciągu oferuje dużą gamę baterii, natryski, części, wanny z hydromasażem, wanny akrylowe, kabiny parowe, kabiny klasyczne, panele łazienkowe.

Towar dostarczamy do klientów na nasz koszt, termin dostawy od 2 do 5dni. W przypadku wanien i kabin, których nie posiadamy w magazynach czas oczekiwania wydłuża się do 3 – 4 miesięcy, o czym zawsze informujemy klientów.

Firma pod względem polityki handlowej jest bardzo elastyczna dostosowywuje się do potrzeb klienta i warunków rynkowych, często organizuje okresowe promocje wyrobów.
     
 

Address data

Street:Aleja Pokoju 81
City:Kraków
Postal code:31-564
Region:Lesser Poland
Country:Poland
Phone: +48 012 2902825
Fax: +48 012 2902826

Internet

Presentation:www.aquaproject-pl.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Marzanna Wawrowska-Tomaszewska
Phone: +48 012 2902825
Inquire now